Aşk ve Mavi 68. Bölüm Fragmanı

6 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Atv’nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Aşk ve Mavi bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Aşk ve Mavi 68. Bölüm Fragmanı bu akşam yayınlanan bölüm sonunda buradan izleyiciye sunuldu. Ekranların sevilen dizisi Aşk ve Mavi’nin yeni bölüm fragmanlarını her hafta kesintisiz olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Ali hastalığını konaktaki herkesten saklamaya devam eder. Cemal ise Ali’nin kasaya koyduğu kaydı ele geçirmiş ve başka bir kayıtla değiştirmeyi başarmıştır. Cemal başındaki beladan kurtulduğunu düşündüğü ancak olaylar iyice zıvanadan çıkacaktır.


Reklamlar

Ali’nin banka kasasına koyduğu şeyi merak eden Cemal kasanın peşine düşer. Elmas nihayet kurduğu plan tıkır tıkır işlemiş ve herkese rağmen konağın hanımı olmayı başarmıştır. Ali hastalığını öğrendikten sonra karısı Mavi’ye ve kızına güzel hatıralar bırakabilmek için mücadele verir.

Elmas sonunda çevirdiği dolaplar ile Fazıl beyin vicdanını kullanarak evlenmeye ikna etmiştir. Muhteşem ikili Cemal ve Safiye ise bu evliliği engellemek ve Elmas’ı evden göndermek için çare düşünürler. Kendini iyi hissetmeyen ali doktora gittiğinde beyninde bir timör olduğunu öğrenmesiyle yıkılmıştır. Yeni doğan kızları Çiçek’in biraz büyüdüğünde babasının katil olduğunu bilmesini istemez ve cinayeti aslında abisi Cemal Göreçki’nin işlediğini karısı Mavi’ye anlatmanın yollarını arar.


Reklamlar

Planlarını adım adım uygulayan Elmas Refika hanımı öldürdükten sonra şimdi ise sıra Fazıl’a oyun oynayıp onunla evlenmektir. Mavi ise artık doğum yapmak için hemen hastaneye kaldırılır.

Faysal’ın adamı sayesinde evden kaçmayı başaran Mavi soluğu hemen Ali’nin yanında alır ve Ali’ye hamile olduğunu Faysal hakkındaki gerçekleri nihayet anlatır. Fenalaşan Refika hanım ise hemen hastaneye kaldırılır. Refika’nın iyileşip kendini ele vermesinden korkan Elmas ise Refika’nın başında bekler.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.