Aşk ve Mavi 67. Bölüm Fragmanı

6 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Atv’nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Aşk ve Mavi bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Aşk ve Mavi 67. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölüm sonunda buradan izleyiciye sunuldu. Ekranların sevilen dizisi Aşk ve Mavi’nin yeni bölüm fragmanlarını her hafta kesintisiz olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Ali’nin banka kasasına koyduğu şeyi merak eden Cemal kasanın peşine düşer. Elmas nihayet kurduğu plan tıkır tıkır işlemiş ve herkese rağmen konağın hanımı olmayı başarmıştır. Ali hastalığını öğrendikten sonra karısı Mavi’ye ve kızına güzel hatıralar bırakabilmek için mücadele verir.


Reklamlar

Elmas sonunda çevirdiği dolaplar ile Fazıl beyin vicdanını kullanarak evlenmeye ikna etmiştir. Muhteşem ikili Cemal ve Safiye ise bu evliliği engellemek ve Elmas’ı evden göndermek için çare düşünürler. Kendini iyi hissetmeyen ali doktora gittiğinde beyninde bir timör olduğunu öğrenmesiyle yıkılmıştır. Yeni doğan kızları Çiçek’in biraz büyüdüğünde babasının katil olduğunu bilmesini istemez ve cinayeti aslında abisi Cemal Göreçki’nin işlediğini karısı Mavi’ye anlatmanın yollarını arar.

Planlarını adım adım uygulayan Elmas Refika hanımı öldürdükten sonra şimdi ise sıra Fazıl’a oyun oynayıp onunla evlenmektir. Mavi ise artık doğum yapmak için hemen hastaneye kaldırılır.


Reklamlar

Faysal’ın adamı sayesinde evden kaçmayı başaran Mavi soluğu hemen Ali’nin yanında alır ve Ali’ye hamile olduğunu Faysal hakkındaki gerçekleri nihayet anlatır. Fenalaşan Refika hanım ise hemen hastaneye kaldırılır. Refika’nın iyileşip kendini ele vermesinden korkan Elmas ise Refika’nın başında bekler.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.